Terra sponsorem Arki Gdynia eSports!

Jako „Sponsor Główny” sekcji, Wortmann AG dostarczy komputery oraz wyposaży „Gaming Room” sekcji, dzięki czemu już wkrótce będą mogły wystartować projekty związane z grami takimi jak League of Legends czy Counter Strike.
 
 
 
Firma Wortmann AG jest największym niezależnym niemieckim producentem sprzętu IT w Europie oraz jednym z największych dystrybutorów IT. W zeszłym roku firma wypracowała obrót w wysokości 750 mln euro. 50% obrotu osiągnięto na własnej marce Terra w skład, której wchodzą monitory, komputery, notebooki, serwery i wiele innych produktów IT.
 
Logotyp „Terra” pojawi się na froncie koszulek zawodników podczas tegorocznej edycji „Ekstraklasa Games” oraz innych eventach związanych z sekcją esportu.
 
Zdecydowaliśmy się na sponsorowanie Arki Gdynia ponieważ jest to klub z tradycjami. Podoba nam się sposób prowadzenia klubu oraz zaangażowanie w sekcje e-sportową. Zarówno Arka Gdynia jak i my widzimy duży potencjał oraz przyszłość w e-sporcieWojciech Kosecki, Prezes Zarządu Terra Computer.
 
Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane zaufanie. Jest to dla nas sygnał, że podążamy dobrą drogą, a możliwości płynące ze współpracy pozwolą nam na dalszy rozwój sekcji. Esport w Polsce prężenie się rozwija i wymaga coraz większych nakładów finansowych. Gorąco wierzymy, że wspólnie będziemy świętować wiele sukcesów osiągniętych na wirtualnej murawie z logotypem „Terra” na koszulkach – Stanisław Wrzosek, Menedżer ds. marketingu Arki Gdynia.
 

Przeczytaj cały artykuł tutaj

Kategorie: Aktualności