Wortmann poszerza sieć partnerów

Wortmann nawiązał współpracę między innymi z doświadczonym integratorem na polskim rynku – poznańską spółką Advisor, obecną w branży IT od ponad 20 lat. Wojciech Kosecki, szef polskiego oddziału producenta uważa to za duży sukces i dodaje, że nowy partner Wortmanna jest rozpoznawalny w branży i dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu zyskał szerokie grono klientów w sektorze edukacji. To ważne dla niemieckiego producenta, który ma w ofercie wiele urządzeń własnej marki Terra, przeznaczonych dla szkół i biznesu. Współpraca z Advisorem będzie obejmowała sprzedaż i serwisowanie rozwiązań z całej grupy produktowej Terra. „Dzięki wspólnym rozwiązaniom IT dla sektora edukacji widzę ogromny potencjał dla rozwoju naszych firm” – ocenia Wojciech Kosecki.

Zadowolony jest także Andrzej Musisz, prezes Advisora. „Od wielu lat walczymy z trendem używania w polskich szkołach przeciętnych urządzeń, przeznaczonych do użytku domowego. Współpraca z niemieckim producentem połączona z naszym doświadczeniem zapewnia jakość, na którą nasza edukacja zasługuje. Jeśli dodamy do tego serwis gwarancyjny nawet do 8 lat oraz grupę klientów, którzy już zaufali firmie Wortmann AG, takich jak: NATO, Lufthansa, Volkswagen, Porsche, otrzymamy rozwiązania rozszerzające ofertę SzkolaWChmurze.pl, z których trzeba skorzystać” – mówi Andrzej Musisz (SzkolaWChmurze.pl to autorski projekt dla edukacji, realizowany przez Advisora).

 

Co wyróżnia Wortmann AG na rynku z korzyścią dla partnerów…

…serwis onsite do 5 lat, czyli np. dysk zostaje u klienta (bardzo korzystne i przejrzyste warunki realizacji serwisu),
…elastyczne terminy produkcji,
…indywidualna linia (kredytowa?) i terminy płatności,
…wysoka jakość produktów, montaż z wykorzystaniem podzespołów wysokiej klasy,
…indywidualne podejście do projektu, wsparcie partnera w całym procesie realizacji zlecenia,
…personalizacja produktów, w tym możliwość umieszczenia logo na obudowie, indywidualne opakowanie, instalacja oprogramowania klienta itp.,
…profesjonalne podejście do współpracy biznesowej.

Kategorie: Aktualności