Kontakt

Physical Address​
Terra Computer Sp. z o.o.

ul. Sobieskiego 46c
62-030 Luboń

Email Address
Email

wspolpraca@wortmann.de
serwis@wortmann.de

Phone Numbers
Zadzwoń

+48 784 017 475

Twój opiekun handlowy

Polska Południowa i Wschodnia

Damian Jaźwiec
Damian Jaźwiec
DYREKTOR REGIONALNY
+48 515 275 532
Damian_Jazwiec@wortmann.de
Krystian Torba
Krystian Torba
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
+48 784 017 475
Krystian_Torba@wortmann.de

Polska Północna i Zachodnia

Przemysław Cieślak
Przemysław Cieślak
DYREKTOR REGIONALNY
+48 505 622 759
Przemyslaw_Cieslak@wortmann.de
Anita Szymkowska
Anita Szymkowska
SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY
+48 795 599 132
Anita_Szymkowska@wortmann.de

Produkty Terra  

Bartosz Przybylski
Bartosz Przybylski
BRAND MANAGER
+48 797 988 067
Bartek_Przybylski@wortmann.de
Grzegorz Kwiatkowski
Grzegorz Kwiatkowski
BRAND MANAGER
+48 601 550 401
Grzegorz_Kwiatkowski@wortmann.de

Cloud 🌍   

Paulina Kowalczyk
Paulina Kowalczyk
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
+48 795 535 697
Paulina_Kowalczyk@wortmann.de

Przetargi     

Dominik Przybylski
Dominik Przybylski
OPIEKUN HANDLOWY
+48 666 742 099
Dominik_Przybylski@wortmann.de

Serwis 🛠

Posiadasz sprzęt marki TERRA i potrzebujesz skorzystać z naprawy serwisowej?
Wypełnij zgłoszenie poniżej:

Tomasz Kononowicz
Tomasz Kononowicz
SPECJALISTA DS. SERWISU I RMA
+48 889 064 516
Tomasz_Kononowicz@wortmann.de

Procedura serwisu

SERWIS GWARANCYJNY DLA SYSTEMÓW TERRA

Każde zgłoszenie jest weryfikowane przez naszego pracownika zanim trafi na odpowiednią ścieżkę realizacji. W przypadku:

⚙️ Serwisów On-Site

Po weryfikacji niezwłocznie przekazujemy temat do lokalnego serwisanta aby podjął możliwie szybki czas realizacji, on ustali z Państwem wszelkie szczegóły dalszego postępowania w temacie naprawy.

⚙️ Serwisów Pick-Up

Ustalamy z Państwem termin odbioru sprzetu przez kuriera i wysyłamy zlecenie aby sprzęt możliwie szybko trafił do naprawy, po realizacji serwisu informujemy Państwa o zwrocie naprawionego sprzętu lub ewentualnej wymianie.

⚙️ Serwisu monitorów

Działamy jak przy serwisie pick-up z ta różnicą, że umówiony kurier od razu przywozi Państwu nowy monitor i odbiera uszkodzony, bez oczekiwania na naprawę.

Pozostałe

Nie uwzględnione przypadki badamy indywidualnie i wybieramy najkorzystniejszą dla klienta ścieżkę rozwiązania usterki.

    Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

    Skontaktuj się z nami:

    serwis@wortmann.de
    tel: + 48 889 064 516

    Znajdź naszego Partnera Serwisowego!

    „Kliknij i przeciągnij”
    aby przemieszczać
    się po mapie

    „Użyj scroll’a”
    aby przybliżyć lub
    oddalić mapę

    „Klikaj w znaczniki”
    i poznaj naszych
    Partnerów

    Serwisowych!